2007 Classic IX at Elkhart

East Team

West Team

Jonny Dierks

Independence

Jace Moore

Moscow

Anthonee Coleman

Independence

Kyle Potts

Liberal

Brad Hefley

Riverton

Tyrol Beitz

Hugoton

Dylan Kemp

Independence

Trae Gerlach

Mulvane

Shiloh Murphy

Riverton

Clayton Stauffer

Derby

Trevor Smith

So. Coffey County

Macey Reese

Ark City

Cale Shepard

Independence

Dylan Dunlap

Mulvane

Matt Tyree

Riverton

Logan Riegle

Haysville

Riley Divine

Osawatomie

Tyler Janney

Wellington

Travis Marsh

Osawatomie

Troy Mirt

Wellington

Hunter Taylor

Osawatomie

Daniel Johnson

Salina South

Henry Ott

Madison

Jake Meyer

Herington

Dylan Hill

Paola

Max Bartlett

Great Bend

Dylan Nelson

Ottawa

Sheldon Fletcher

Great Bend

Pat Werkowitch

Paola

Brian Fruechting

Marion

 

 

Cody Wildin

Marion

 

 

Austin Neufeld

Moundridge

 

 

Craig Banman

Goessel

Mgr. Paul Unrau

Moundridge

Mgr. Jim Nelson

Topeka

Coach Gregg Dick

Hewton

Coach Stu Moore

Moscow

Coach Pete Dierks

Independence

Coach Richard Fulk

Hesston

Game 1

East 5

West 0

 

Game 2

East 18

West 9

 

2008 Classic X at Fort Scott

East Team

West Team

Seth Nickell

Humboldt

Jose Pando

Liberal

Trevor Nash

Labette County

Bryan Morris

Forgan, OK

Dylan Gofourth

Labette County

Jared Hall

Liberal

Dalton Powell

Southeast

Tyson Deaton

Liberal

Damon Trotnic

Oswego

Aaron Mikolajcik

Derby

Cole Scott

Northeast

Tyler Gilmere

Campus

Devon Hudseth

Girard

Will Eaton

Rose Hill

Brant Johnson

Osawatomie

Sam Newton

Rose Hill

Jock Pursley

Paola

Dylan Heath

Wellington

Spencer Booe

Osawatomie

Adam Bennett

Wellington

Chase Spurgeon

Fort Scott

Michael Hoffart

Salina Central

Cole Clayton

Fort Scott

Tate Omli

Ell-Saline

Jarod Avery

Jayhawk-Linn

Aaron Bina

Hillsboro

Brandon Ebeck

Wellsville

Jace Michael Francka

Chase County

Geno Dydell

Ottawa

Scott Jordan

Buhler

Dylan Shafer

Spring Hill

Slade Volkman

Abilene

Jesse Enright

Wellsville

Jacob Froese

Ellsworth

 

 

Jeff Pike

Great Bend

Mgr. Daryl Spear

Columbus

Mgr. Mark Brooks

Council Grove

Coach Vic Colvin

Cherokee

Coach Terry Millard

Great Bend

Coach Ricky Roth

Ottawa

Coach Chris Craig

Wellington

Game 1

West 10

East 3

 

Game 2

East 10

West 5

 

Home Plate   About BR League   Kansas Leagues   Tournament Trail   Links   Forms 
Website_Design_NetObjects_Fusion